Profesionální rodinná, párová a portrétní fotografie ve Stružinci u Lomnice nad Popelkou

@Ateliér Dlouhá

Provozní detaily

provozní informace, např. dustupnost, provozní doba apod.
2:00 PM – 3:30 PM
Adresa

Stružinec u Lomnice nad Popelkou

Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram

a

O nás

Klára vystudovala gymnázium Ivana Olbrachta v Semilech, následně pak obor produktového designu na Fakultě mění a designu v Ústí nad Labem, kde při studiu absolvovala roční stáž v oboru průmyslového designu na Burg Giebichenstein Kunsthochschule v německém Halle. Na uměleckých školách absolvovala několik semestrů fotografie, několik soukromých kurzů, ale největším učením jí je život sám, dlouholeté zkušenosti, kdy skrze sebe nechávala a nechává působit tvůrčí energii v souhře se světlem.

 

Miluje své dvě dcery Sáru a Alexandru, život, seberozvoj, přírodu, moře, slunce,  a jednoduše každý nový den, kdy se může svobodně nadechnout a něco zajímavého tvořit a zažívat.


Těší ji každé nové i opakované setkání, když vidí, jak rostete, rozrůstáte se a záříte, ať už v osobním, rodinném, nebo profesním životě. 

a

KDE NÁS NAJDETE?

Klára aktuálně působí v Praze, kde je bohatý výběr z vícero různých profesiálně vybavených ateliérů, nebo v exteriérech v Praze a okolí. Za stálými klienty se vrací do rodného Českého ráje. V objednávkovém formuláři prosím uvádějte, na jakém místě si focení chcete domluvit.

a

Jdete do toho? Těším se!